Rüyada Süt Almak

Rüyada süt almak; rüya sahibinin doğru yolu bulacağına işarettir. Sütün rengi beyaz ve tadı güzel olmak şartıyla kişinin dinde ilerleyeceğini müjdeler. Rüya sahibinin kötü alışkanlıklarından kurtulacağı, çok iyi huylar edineceği anlamına gelir. Sütün rengi bozuksa ve kötü kokuyorsa rüya sahibinin ilmi bakımdan olumsuz yönde ilerlediğini gösterir. Bozuk süt rüyaları çoğunlukla son zamanlarda yanlış davranışlar edinmiş kişileri uyarma amaçlı görülen rüyalardandır. Böyle bir rüyayı gören kişi, egosunu bir kenara bırakarak kendini eleştirmeli ve yanlış davranışlarını düzeltmelidir. Kalbini kırdığı birileri varsa derhal onarmak için çabalamalı, huyunu iyiye çevirmelidir.

Rüyada Süt Pişirdiğini Görmek

Rüyada süt pişirdiğini görmek; kişinin doğru yolu bulduktan sonra doğrulukta zirveye ulaşacağına işarettir. Rüyada süt hediye almak ve pişirmek; kişinin yaptığı iyi bir davranıştan dolayı kendisine ilminde ve sanatında yükselmenin hediye edildiği anlaşılır. Süt pişiren kişi çevresinden edindiği ilimi kendi zihniyle bütünleştirip ilimde daha da ilerler.

Rüyada Süt Sağdığını Görmek

Rüyada süt sağdığını görmek; sütün elde edildiği hayvanın türüne göre farklı anlamlar taşır. Eğer süt sağılan hayvan inekse kişinin zamanla zenginleşeceğine işarettir. Sütü haram olan hayvanlardan biriyse, kişinin gün geçtikçe zarara uğrayıp fakirleşeceğini anlatır. Sütü sağdıktan sonra rüyada süt satmak; kişinin durumunun çevresindekileri de etkileyeceğine delildir. Rüyada süt almak; süt alınan kişiden ilim ya da gelir kapısı bakımından etkilenileceğini anlatır.

Rüyada Göğsünde Süt Olduğunu Görmek

Rüyada göğsünde süt olduğunu görmek; rüyayı gören kişiden türeyecek olan hayırlı bir nesile işarettir. Göğsündeki sütü sağan birinden rüyada süt almak; kişinin başkalarıyla uğraşmaktan kendine vakit ayıramadığını, manevi olarak çöküş içerisinde olduğunu gösterir.

Rüyasında Sütten Peynir Yaptığını Görmek

Rüyasında sütten peynir yaptığını görmek; rüya sahibinin uzun süre çabalayıp elde ettiği ilim ve sanatını geliştirip, kendini olgunlaştıracağı anlamına gelir. Rüyada inek sütü satın almak ve bu sütten peynir yapmak, kişinin el emeğinin bereket kazanacağına, gelirinin artacağına işarettir. Peynir yapan birinden rüyada süt almak, kişinin iş ilişkilerinde birlikte çalıştığı kişilerin hayırlı kişiler olduğu anlaşılır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com