Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Sinirlenmek

Rüyada sinirlenmek kişinin psikolojik olarak zor günler yaşayacağına ve birilerinin de bundan yararlanmaya kalkacağına yorumlanır. Rüyasında sinirli olduğunu gören kişinin bu yüzden psikologtan destek alması gerektiğine ve akıl sağlığıyla ilgili inişli çıkışlı sürecin yaşandığı bu dönemde maddi anlamda birilerinin kendisini zor duruma sürükleme çabası içerisinde bulunacağına işaret etmektedir. Eğer rüyayı gören kişi tüccarsa işlerinde oldukça düşüşler yaşanacağına ve eskisi gibi kazançlı bereketli olmayacağına yorumlanır.

Rüyada Sinirlendiğini Görmek

Rüyada sinirlendiğini görmek kişinin iş hayatında moralinin ve motivasyonunun yerle bir olacağına ve bu yüzden de tepki çekeceğine delalet eder. Öte taraftan kişinin baş ağrısı, mide ağrısı gibi birtakım hastalıklarla yakın zamanda imtihan olunacağına işaret ettiği rivayet edilir.

Rüyada Sinirlenmek Bağırmak

Rüyada sinirlenmek bağırmak rüyayı görenin zor günler geçirerek bunları nasıl atlatması gerektiğini bir türlü bulamayacağına delalet eder. Kara günlerin kendisini beklediğine yorumlanırken bununla birlikte içinden çıkılmaz günlerin yakın zamanda kendisini bekleyeceğine rivayet olunur.

Rüyada Sinir Krizi Geçirmek

Rüyada sinir krizi geçirmek tüm aksiliklerin peş peşe geleceğine işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin meslek hayatında projelerin yarıda kalacağına ve uğursuzluk, musibet gibi durumların hayatının yakın bir zamanında kendisini bırakmayacağına ve yakasına yapışacağına işaret olunmaktadır. Bu durumun da bireyi çok büyük bir bunalım ve strese sürükleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Kızmak

Rüyada kızmak bireyin devletten ceza alacağına delalet kabul edilir. Öte yandan kendisine maddi anlamda zarar verecek bir işe girişeceğine de yorumlanır. Bu yüzden ardı ardına felaketlerin adeta deprem gibi peş peşe geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Bağırmak

Rüyada bağırmak kişiyi hiç beklemediği anda sevindirici, müjdeli haber beklediğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin ara ara sürprizlerle de karşılaşarak hayatındaki sıkıntıların ve bunalımlı dönemlerin son bulmaya başlayacağına delalet eder. Bu bakımdan rüyayı gören kimsenin hem maddi anlamda hem de manevi anlamda bolluk, bereketlik ve zenginlik dolu günlerin yakın bir zamanda kendisini bekleyerek kişinin mesleğinde de terfi edeceğine delalet eder. Bunun yanı sıra beklemediği anda mutluluktan havalara uçacağına da yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz