Rüyada Ölünün Para Vermesi

Rüyada ölünün para vermesi, rüyaya muhatap olan kişinin yakın zamanda güzel haberler alacağına işarettir. Kişinin uzun bir vakittir sonuçlanmasını beklediği bir mesele ile ilgili olarak olumlu dönütler alacağına delalet eder. Bunun yanında, rüyayı görenin iş hayatında güzel gelişmeler olacağına böylelikle de maddi durumunda belirgin bir yükselişin gerçekleşeceğine delalet eder. Tabircilerin bu rüya ile ilgili olarak getirdiği yorumlardan birisi de kişinin maruz kalacağı musibetlere işaret ettiğidir.

Rüyada Ölünün Elinde Bozuk Paralar Görmek

Rüyada ölünün elinde bozuk paralar görmek, rüyayı gören kişi ölü bir kimseden parlak renkli paralara şahit oluyorsa eğer, şansının artacağına ve hayatıyla ilgili olarak önünde güzel kapıların açılacağına delalet eder. Bununla birlikte diğer bir yorum da kişinin çevresindeki bazı insanlar tarafından iftiraya uğrayacağına, hakkında dedikodu yapılacağına, ancak tüm bu saldırılardan alnının akıyla kurtulacağına işarettir.

Rüyada Ölünün Elinde Kağıt Para Görmek

Rüyada ölünün elinde kağıt para görmek, önüne çıkan fırsatları iyi bir şekilde değerlendirerek özellikle iş hayatında önemli adımlar atacağına ve başarılı bir kariyer yaşayacağına işaret eder. Kişinin mevcut fırsatları değerlendirerek elde ettiği kazançlarla hayatının diğer alanlarında da mutlu olacağına, huzurlu ve güzel günlerin kendisini beklediğine yorulur.

Rüyada Ölünün Kendisine Meyve Verdiğini Görmek

Rüyada ölünün kendisine meyve verdiğini görmek, kendisine ölü bir kimse tarafından meyve verildiğini gören birisinin yakın zamanda müjdeli bir haber alacağına işaret eder. Burada söz konusu müjde kişinin evlat sahibi olmasıdır. Bu rüyaya muhatap olan kimse çocuksuz birisi ise, hayırlı ve güzel niteliklere sahip bir evladının olacağına; rüya sahibi çocuklu bir kimseyse, mevcut evlatlarının kendileri için çok hayırlı bir birey olacağına, kendilerinin yaşlılık dönemlerinde her zaman destek olacağına işaret eder.

Rüyada Ölünün Elinden Bir Şey Almak

Rüyada ölünün elinden bir şey almak, kişiyi mutlu edecek olayların yaşanacağına işarettir. Böyle bir rüya gören kimsenin, hayatıyla ilgili olarak hayırlı ve güzel haberler alacağına yorulur.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Cem MARAL Yorumunda diyor ki;

    akşam namazından önce kendime gelince rüyamda tesbih çekmek gizlice telefona sarıldım isabetli yorumu sitenizde yeterince camıma düşünüyorum teşekkürler lütfen böyle kalın,

  2. Berkay CEYLAN Yorumunda diyor ki;

    akşam namazından önce birinci olarak rüyamda patlama gördüm ansızın googleladım sonra sizin site çıktı camıma düşünüyorum hayırlı işler sık sık ziyaret edeceğim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com