Rüyada Hasta Birini Görmek

Rüyada hasta birini görmek kişinin akrabalarını ve yakın çevresini gözetmediğine ve bu duruma karşı mutlaka dikkatli davranarak dinimizin sıla-ı rahim (akraba ziyareti) geleneğine mutlaka son derece dikkat etmesi gerektiğini göstermektedir. Bununla beraber rüyasında hasta birisini ziyaret eden kişinin varsa hastalıklardan şifa bulacağına ve tüm sıkıntılarının ortadan kalkar hale geleceğine işaret etmektedir.

Hasta Birini Rüyada İyileşmiş Görmek

Hasta birini rüyada iyileşmiş görmek ölüm haberiyle yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi gerçek hayatta hastaysa tam iyileşmiş hiçbir derdi kalmamış gibi olacak fakat ansızın birden bire vefat haberiyle sevenlerini yasa boğacak ve hakkın rahmetine kavuşacaktır anlamı çıkmaktadır.

Hasta Birini Rüyada Ölmüş Görmek

Hasta birini rüyada ölmüş görmek uzun ömre işaret eder. Rüyasında çok yakından tanıdığı hasta bir kişinin ölüm haberini aldığını gören kişinin kendi ömrü bereketli olur uzar da uzar. Fakat bazı İslam bilginlerine göre Allah sevdiği kulunu kendine hemen çağırır diye yorumlayarak rüyayı gören kişinin çok yakın zamanda vefat edeceğine de delil kabul etmektedir.

Rüyada Hasta Birine Bakmak

Rüyada hasta birine bakmak gerçek hayatta da yaşlılara ve yatalak kişilere karşı çok merhametli, duyarlı birey olunduğuna işaret eder. Öte yandan rüyasında hasta birisine bakan kişinin cennet-i alâdan kendisine bir köşk verildiğine ve hayatında da bereketli huzurlu bir şekilde yaşam süreceğine işaret kabul edilmektedir. Bu kişinin kendisi gibi merhametli, büyüğüne hürmet besleyen bir kişiyle evleneceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Hasta Birini Dövmek

Rüyada hasta birini dövmek Allah tarafından rüyayı gören kimsenin kalbinin mühürlendiği anlamına gelir. Bu kişi insana acımayan hayvana hiç acımaz felsefesinden hareketle kimi görse eziyet eder. Bunun yanı sıra Allah korkusu nedir bilmeyen insanları sevmeyen duygusuz bir kişi olduğundan ötürü çevresi tarafından da hiç sevilmeyen yanına varılmayan birisi olarak tanımlanmaktadır. Rüyada hastayı döven kişinin akrabaya ve eş dosta da hiçbir şekilde yararı olmayan avare, sefil bir yaşam sürdüğü ve bu şekilde çeke çeke hayatının sonuna dek kötü bir yaşam süreceğine işaret kabul edilir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com