Rüyada haber almak

HABER: Rüyada haber almak veya haber verdiğini görmek, mutluluğa işarettir.
Rüyada kötü bir haber almak ikaz olunmaya işarettir.
Rabbinin kendisine olan nimetlerinden bahsettiğini görmek, Allah’ın rızasına işarettir.
Söylenmeyecek bir şeyi haber verdiğini görmek, ihanete ve layık olmayanlara ilim öğretmeye, malı israf etmeye işarettir.

HABERDAR OLMAK: Rüyada gizli olan bir şeyden haberdar olmak; ilim ehli için gizli ilme,
hazine bulmaya, toprak altında bulunan değerli madenleri ortaya çıkarmaya işarettir.

HABERLEŞMEK: Rüyada iki şahıs arasında elçilik yaptığını görmek, makam yüceliğine işarettir.
Haber getirip götürmek yücelmeye, uzun ömre ve bol rızka işarettir.
Savaşan tarafların haberleşmesine şahit olmak fitnenin yatışmasına, mazlumun galibiyetine işarettir.
Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.

Sonuç: Rüyada haber almak

Rüyada haber almak hakkında çok şey öğrendiğiniz ve belki de önceden bilmediğiniz birçok bilgiyi keşfettiğiniz umuyoruz. Yeni bilgiler edinmek, islam dinini öğrenirken iyileşme sürecinde önemli bir adımdır ve bilgi, güce dönüşebilir. Bu nedenle, bu makaleyle ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı paylaşarak bizimle etkileşime geçmekten çekinmeyin. Her türlü geri bildiriminiz bizim için değerlidir ve gelecekteki çalışmalarımızı iyileştirmemize yardımcı olur. Sizlerle daha fazla ilginç bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Sonuçta Rüyada haber almak konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com