Rüyada dadı görmek

DADI: Rüyada dadı görmek, şefkatli öğretmene, güvenilir kimseye işarettir. Rüyada Dadının elini öpüp duasını almak Allah’ın rızasına erişmeye işarettir. Rüyada dadının elinden yemek yemek hayırlara vesile olur. Rüyada ölmüş dadısını gören ona bol dua etmelidir.
Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Aybüke ELBİ Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 06 45 gibi bu konularda hassasım rüyamda görücü gelmesi hoop netten bakayım dedim. güzel sayfanız çıkınca ekranıma düşşünceliyim teşekkür ederim devamke,

  2. ECE BİÇER Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 07 45 sularında ani bir sesle rüyamda melek gördüm sehven aramak istedim doğru tabiri bir tek bu sitede görünce görüntüme anladım bu yazıda kendimi buldum yayın hayatınızda başarılar,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com