Rüyada ceza almak

HÜKÜM GİYMEK: Rüyada sebepsiz cezalandırıldığım görmek, hastalık ve üzüntüye, cezadan kurtulduğunu görmek, üzüntünün gideceğine ve ulaşılacak nimete işarettir.

Rüyada ceza almak geçici rahatsızlığa yorumlanır. Rüyada haksız yere ceza evine düşmek hastalıkla tabir edilir. Rüyada trafik cezası yemek küçük sıkıntılara işaret eder. Rüyada hapse düşmek hapis cezası almak sıkıntıya işaret eder. Rüyada aldığı cezadan berat etmek kurtulmak ise, sıkıntıların kalkacağına yorumlanır.

ÖZGÜRLÜĞE KAVUŞMAK:Rüyada esirin hürriyetine kavuştuğunu görmek, borçtan kurtulmaya, hastalıktan şifa bulmaya, sıkıntının gitmesine ve korkudan emin olmaya işarettir.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com