Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Başparmak Görmek

Rüyada başparmak görmek, rüyayı gören kimsenin güçlü bir karaktere sahip olduğu anlamına gelir. Kişi çevresi tarafından takdir edilen saygı gören bir kimsedir. Bu rüyayı gören kişinin aldığı kararların ailesi dâhil etrafındaki insanlar tarafından onaylandığı anlamına gelir.

Rüya, bu kimse için iş hayatında önemli mevkilere gelecek çalışanlarına sözünü dinleten bir yapıya sahip olacak anlamındadır. Rüya sahibi, rüyasında kendi baş parmağını görüyorsa, kendi kendine yetebilen bütün sorunlarından yardım almadan kurtulmayı becerebilen bir kişilik olduğu şeklinde yorumlanır. Güçlü karakterli bu insan çalışkanlığı sayesinde yaşam standartlarını yükseltecek, maddi kazançlarını arttıracak şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüyayı gören kişinin mal varlığının artmasında miraslarında payı olacağına delalet eder. Kişi rüyasında baş parmağında yüzük görüyorsa bu etrafı tarafından imrenilecek yerlere geleceğine işaret eder. Eğer rüyasında baş parmağının olmadığını görüyorsa bu durum, çevresi tarafından değer verilmeyen ve başkalarının söylemlerine göre yaşayan kendi başına bir şey yapacak güveni olmayan bir insan manasına gelir.

Rüyada Kesik Başparmak Görmek

Rüyada kesik başparmak görmek, rüya sahibinin hayatındaki kayıplara ve kötü olaylara işaret eder. Kişi çalışma hayatında unvanını yitirecek ve maddi olarak zayıf düşecek anlamında yorumlanır. Ayrıca çevresindeki insanlar üzerindeki gücü ve itibarını kaybedecek, yaptığı bir hatadan dolayı yaşamı boyunca pişmanlık duyacak anlamındadır.

Rüyada Başparmak Emmek

Rüyada başparmak emmek, rüya sahibinin mal mülk ve paradan başka bir şey düşünmeden yaşadığı, hayatın yönünü bunlara göre düzenlediği, çevresindeki insanlara karşı hiçbir ilgi göstermediği, bu hayatta sadece kendi mutluluğunu düşündüğü manasına gelir. Kişi bencilce davranarak, tüm kazanımlarını geleceğini düşünmeden anlık zevkler uğruna harcayacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Başparmak Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada başparmak görmenin psikolojik yorumu, rüyanın sahibi kendi başına hareket etmekten çekinmeyen, güçlü bir karakterdir. Hayatta edindiği maddi manevi her şeye değer veren ve insanlara sözünü diletebilen bir yapıya sahiptir. Ayrıca bu rüyayı gören kimsenin babasına duyduğu bağlılık çok üst düzeydedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz