Rüyada Başkasının Ağladığını Görmek

Rüyada başkasının ağladığını görmek, eğer rüyayı gören kişi, rüyasında gördüğü kişiyi gerçek hayatta tanıyorsa, gördüğü kişinin çok mutlu olacağına ve aynı zamanda rüyasında gördüğü kişiden rüya sahibini mutlu edecek bir haber verecek anlamına gelmektedir. Ama bunun aksine rüyayı gören kişi, rüyasında gördüğü kişiyi tanımıyorsa, devletin ve devletin işleyişleriyle ilgili güzel haberler alınacağı anlamına gelmektedir. Ülke olarak, bütün ülkenin sevineceği büyük bir durumun içine düşüleceğine, büyük bir sevinç ve şölen haline dönüşeceği manasına gelmektedir. Rüyayı gören kişi de devletin işleyişiyle ilgili güzel haberler alınacağından ötürü, bu güzel günlere şahit olunacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak, gerçek hayatta yaşanılacak zor günlerden sonra gelecek olan güzel günlere, aydınlık günlere delalet eder. Rüyayı gören kişi, bir müddet bazı sıkıntılarla cebelleşecek, fakat bu sıkıntıları atlatarak, güzel günlere ulaşılacağı anlamına gelmektedir. Bu güzel günler ya da mutluluklar, rüya sahibine adeta bir armağan şeklinde gelecektir. Ayrıca, insanların desteğiyle kötü günlerin kolayca atlatılacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek

Rüyada arkadaşının ağladığını görmek, arkadaşlarının birbirlerinin dertlerine çare olurlar. Aynı şekilde arkadaşlar birbirleriyle, sırlarını paylaşırlar. Rüya sahibinin arkadaşına ya da tam tersi arkadaşının rüya sahibine destek olmasıyla beraber, kişi zor günleri kolayca atlatacak ve aydınlık günlere kolayca ulaşacak anlamı vardır. Arkadaş, rüya sahibine ömür boyu minnet duyacak kadar sevinçli bir haber alacak ya da sevinç dolu bir olay yaşayacaktır.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Rüyada ağlayan kadın görmek, kötü davranışları olan eşe, büyük düşmanlıklara, dost görünümlü fakat düşman olan kişilere delalet eder. Rüya sahibinin hayatında bir süre olaylar ters gidecektir. Ayrıca, rüya sahibinin etrafındaki insanlara karşı dikkatli olması gerekmektedir. Çünkü, etraftaki dost görünümlü düşmanlar yüzünden zor günlerin kapıda olduğu anlamı çıkarılabilir. Bu kişiler, rüya sahibinin canını çok yakacak, acıtacak, anlamını taşımaktadır.

Rüyada Eşini Ağlarken Görmek

Rüyada eşini ağlarken görmek, rüyanın tam tersi olarak eşinin çok mutlu olacağı anlamına gelmektedir. Eşler arasında tartışma çıksa dahi, eşlerin ilişkilerinin daha da kuvvetleneceği şeklinde yorumlanmaktadır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com