Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Ayakkabı Giydirmek

Rüyada ayakkabı giydirmek iyilikseverlik ve hayırseverlik olarak yorumlanır. Rüyasında ayakkabı giydiren kimse insanlara merhametle yaklaşan, onlara iyiliği dokunan ve yoksulları görüp gözeten kimseler olduklarına işarettir. Öte yandan sizin de rızkınızın bol olması nedeniyle Allah’ın bahşettiği rızkı diğer insanlarla paylaşmak ve de iş yeri açarak insanların geçimliklerini temin etmek durumunda olacağına delalet etmektedir. Bunun yanı sıra nerede karnı aç görse onu doyuran ve hayır kurumlarına elinden geldiğince her fırsatta bağışta bulunan bir kimse olacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Ayakkabı Almak

Rüyada ayakkabı almak da İslam alimlerince rüyanın tezahürüne bağlı olarak yorumlanmaktadır. Nitekim rüyasında kendisine bir ayakkabı mağazasından ayakkabı aldığını gören kimsenin öğrencilik yıllarının son derece parlak geçeceğine ardından gelecek olan iş dünyasında da son derece güçlü bir kariyer yolculuğuna çıkacağına alamet etmektedir. Bu özelliğin yanı sıra rüyasında kırmızı ayakkabı aldığını görenlerin evliliğe adım atacağına ve beyaz ayakkabı alanlarınsa evlilikten hayırlı evlat sahibi olacaklarına işaret edilmektedir. Yeşil ayakkabı satın almak ise hayırlı günlerin yorumu olarak kabul edilirken kutsal topraklara hac yolculuğuna çıkmaya da alamettir.

Rüyada Birine Ayakkabı Hediye Etmek

Rüyada birine ayakkabı hediye etmek hem kişinin özel yaşamında hem de iş hayatında köklü değişikliklerin olmasına delalet etmektedir. Rüyasında birisine kırmızı renkte ayakkabı hediye ettiğini görenlerin evleneceğine beyaz renkte ayakkabı hediye edenlerinse düğün ve nişanla evlilik birliğine doğru adım atacaklarına işaret etmektedir.

Rüyada Ayakkabı Giydirmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada ayakkabı giydirmenin psikolojik yorumu rüyayı gören kimsenin kendi fikirlerini ve düşüncelerini başkalarına aktarmak adına çok uğraştığına, o kişileri ikna etme yönünden yoğun bir şekilde çaba harcadığına delalet etmektedir. Bu özellikleri dolayısıyla rüyasında ayakkabı giydirmenin kişinin günlük yaşamındaki olaylarla tamamen yakinen ilişkisinin olduğuna hükmeder. Bütünüyle ortada duran yaklaşımlar baz alınacak olunduğunda her anlamda kaliteden ödün verilmeden tümüyle bu özellikler esas alınarak tüm işlemlerin gerçekleşmesi mümkün hale gelebilecektir. Tümüyle ortada duran bu nitelikler esas alındığı zaman her halükarda kişinin birileri üzerinde yoğun bir şekilde baskısının olduğunu gösterir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz