Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Asma Kilit Görmek

Rüyada asma kilit görmek kişinin kendisinden saklanan bir sırrı öğreneceğine yorulur. Bunun yanı sıra ailesinin itibarını, namusunu her zaman koruyarak bu konudan kesin olarak ödün vermemeye devam ettiğine yorulur. Ayrıca rüyasında bu şekilde gören kimsenin selam verip selam aldığı kişileri de çok ince detaylarına kadar düşündüğü ve bunları hayatına dahil ederken oldukça titiz davrandığına da delalet kabul edilmektedir.

Rüyada Kapıya Asma Kilit Takmak

Rüyada kapıya asma kilit takmak evli çiftlerde kıskançlıkların artacağına yorulur. Özellikle de evli erkeklerin eşlerini çok kıskandıkları için ev hapsine alacaklarına veya özgürlüklerini son derece kısıtlayan bir aile reisi haline geleceklerine yorulur. Bu bakımdan rüyasında kapıya asma kilit takmış olarak gören erkeğin çok kıskanç biri olacağını ve duygularda aşırılık göstererek aralarında çatışmaların çıkacağı anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Asma Kilit Almak

Rüyada asma kilit almak düşmanlarınızdan korunmak için tedbir almanıza yorumlanır. Bunun yanı sıra her zaman dik durmaya ve kesinlikle eğilip bükülmemek için gereken neyse onun gereğini yerine getirme konusunda kesinlikle en ufak bir tereddüt göstermeyeceğiniz anlamını taşımaktadır. Rüyasında asma kilit alanların ayrıca güvenliğini sağlamak bakımından birtakım önlemler alarak emniyetini her yönüyle sağlama yönünden son derece titiz davranışlar sergileyeceği anlamları da çıkmaktadır.

Rüyada Asma Kilit Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada asma kilit görmenin psikolojik yorumu bu kişinin sır saklamakta son zamanlarda giderek zorluklar yaşamaya başladığını gösteriyor. Bunun yanı sıra kişinin çevresinde düşmanlarının özellikle de gizli düşmanlarının belirdiği ve bunlardan sakınmak adına kendi kendine birtakım önlemler almaya kalkıştığı da gözleniyor. Erkek kişi bu rüyayı görüyorsa eşine itimat etmediği ve bu nedenle de onu hemen hemen her konuda kıskanarak aralarındaki sevginin nefrete dönüşmesini aslında kendisinin sağladığını göstermektedir. Tüm bu yönler dikkate alınacak olunduğu zaman gerçekten de rüyada asma kilit görmenin farklı şekillerde yorumlanarak karşımıza çıkmakta olduğunu kesinlikle dile getirmemiz gerekecektir. Böylelikle her yönüyle kişinin sır saklama konusunda kendisinin biraz daha duyarlı olması ve bu yönünü güçlendirmesi gerektiği öğütlenmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz