Rüyada asansör görmek

ASANSÖR: Rüyada asansörle bir yere çıkmak, maddi-manevi dereceye, geçim sıkıntısının kalkmasına veya iyiliği dokunacak yardımcıya işarettir.
Asansörle bir yere indiğini görse, kendinden din ve dünyaca aşağı birine muhtaç hale gelir.
Asansörden düşmek üzüntüye, asansörde mahsur kalmak güvendiği kimsenin terk etmesine yahut sıkıntıya işarettir.
Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.
Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.

Rüyada asansör görmek konusunda aradığınız doyurucu bilgiyi makalemizde buldunuz mu? Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Rüyada asansör görmek konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Fatma YAŞAR Yorumunda diyor ki;

    gece yarısından önce gece yarısı rüyamda telefonunu kaybettiğimi kerhen internette dolaşmaya başladım birkaç aramadan sonra geldi önüme 73 okuyunca beğendim gerçekten özelsiniz sitenizi devamlı takipteyim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com