Rüyada amca görmek

AMCA: Rüyada amca görmek, büyüklerinizin sözlerini ve tavsiyelerini dinlediğiniz takdirde hayatta doğru yolu bulacağınıza işa­ret eder. Rüyada amca görmek anne baba sözü dinlenmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada amca görenler aile büyüklerine her konuda danışmalıdırlar. Rüyada amca görmek aile büyüklerinden fikir alınması konusunda bir uyarıdır.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Cemre Faruk Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 05 00 sularında telefon sesiyle uykum bölününce rüyamda erkek kuzen gördüm hadi dedim cebimi açtım huzurlu siteniz geldi cepime tekrar tekrar düşündürdü beni hayırlı işler böyle devam edin lütfen,

  2. Fatma ZEYTUN Yorumunda diyor ki;

    Salı uyanır uyanmaz, rüyamda örgü örmek hayrolsun diyerek arama yaptım iyi tabiri sadece bu sitede içerince cepime okumak isterim emeğinize saygı duyuyorum Hocalarımın emeklerine sağlık,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com