İkindi Namazı Ayrıntılı(Görüntülü Anlatım)

Akşam Namazı kılınışı hakkında aklınıza takılan ve öğrenmek istediğiniz her şeyi aşağıda bulunan videodan izleyebilirsiniz.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

4 Yorumlar
 1. Ata TAŞCI Yorumunda diyor ki;

  EY RABBİM sana Hz MUHAMMEDİN(sav) kulluguyla geliyorum ; beni miraca çıkarmanı bütün sıkıntılarımı gidermeni diliyorum..

 2. Asya GÜLER Yorumunda diyor ki;

  Ey İlahi huzurunda olduğumuzu hissetmek hoşlandığımız şeylerin yanında olmaktan daha hayırlı olan Sensin! Sen her türlü noksan ve kusurdan münezzehsin. Senden başka ilah yok ki bize eman etsin. Bizi cehennem azabından muhafaza eyle! aminnnn….

 3. Çağatay AYDOĞAN Yorumunda diyor ki;

   es selamu aleyküm Şeytanın ölüm anında bizi aldatmasını engelle yarabbim. Riyakarlıktan alıkoy yarabbim. Takva nasip et yarabbim. Yarabbim siz kalbleri evirip çevirensiniz. Kalblerimizi dininiz üzerine sabit kılınız ey Allah ım C.C. Yarabbim, bedenlerimize, kulaklarımıza, gözlerimize, kuvvetimize afiyet ver ve onlardan istifade etmek nimetini nsaip et. Amin. ,

 4. Eray AYDEMİR Yorumunda diyor ki;

  Resulullah (s a v)bir hadisi şerifinde “recep allahın ayı şaban benim ayım ve ramazan ümmetimin ayıdır. Peyganber efendimiz (s a v )bir duasında Allahım!bize recep ve şaban ayını mübarek kıl bizi ramazana ulaştır aminn…

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com