İkindi Namazı Ayrıntılı(Görüntülü Anlatım)

Akşam Namazı kılınışı hakkında aklınıza takılan ve öğrenmek istediğiniz her şeyi aşağıda bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Sonuç: İkindi Namazı Ayrıntılı(Görüntülü Anlatım)

İkindi Namazı Ayrıntılı(Görüntülü Anlatım) hakkında çok şey öğrendiğiniz ve belki de önceden bilmediğiniz birçok bilgiyi keşfettiğiniz umuyoruz. Yeni bilgiler edinmek, islam dinini öğrenirken iyileşme sürecinde önemli bir adımdır ve bilgi, güce dönüşebilir. Bu nedenle, bu makaleyle ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı paylaşarak bizimle etkileşime geçmekten çekinmeyin. Her türlü geri bildiriminiz bizim için değerlidir ve gelecekteki çalışmalarımızı iyileştirmemize yardımcı olur. Sizlerle daha fazla ilginç bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Sonuçta İkindi Namazı Ayrıntılı(Görüntülü Anlatım) konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

4 Yorumlar
 1. Ata TAŞCI Yorumunda diyor ki;

  EY RABBİM sana Hz MUHAMMEDİN(sav) kulluguyla geliyorum ; beni miraca çıkarmanı bütün sıkıntılarımı gidermeni diliyorum..

 2. Asya GÜLER Yorumunda diyor ki;

  Ey İlahi huzurunda olduğumuzu hissetmek hoşlandığımız şeylerin yanında olmaktan daha hayırlı olan Sensin! Sen her türlü noksan ve kusurdan münezzehsin. Senden başka ilah yok ki bize eman etsin. Bizi cehennem azabından muhafaza eyle! aminnnn….

 3. Çağatay AYDOĞAN Yorumunda diyor ki;

   es selamu aleyküm Şeytanın ölüm anında bizi aldatmasını engelle yarabbim. Riyakarlıktan alıkoy yarabbim. Takva nasip et yarabbim. Yarabbim siz kalbleri evirip çevirensiniz. Kalblerimizi dininiz üzerine sabit kılınız ey Allah ım C.C. Yarabbim, bedenlerimize, kulaklarımıza, gözlerimize, kuvvetimize afiyet ver ve onlardan istifade etmek nimetini nsaip et. Amin. ,

 4. Eray AYDEMİR Yorumunda diyor ki;

  Resulullah (s a v)bir hadisi şerifinde “recep allahın ayı şaban benim ayım ve ramazan ümmetimin ayıdır. Peyganber efendimiz (s a v )bir duasında Allahım!bize recep ve şaban ayını mübarek kıl bizi ramazana ulaştır aminn…

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com