Ana Sayfa Dualar

Düşmana Karşı Okunacak Dua Hakkında Bilgi

Düşmana karşı okunacak dua sayesinde açık ya da gizli düşmanlarınızdan emin olabilir ve onlara manevi koruyucunuz olan dua ile karşı koyabilirsiniz. En büyük kılıcımız olan dua ile korunmamız adına siz de sinsi ve açık her türlü insi ve cinni düşmanlardan, şer odaklarından korunmak için bunu uygulamanız gerekmektedir.

Düşmana Karşı Okunacak Duanın Okunuşu

Düşmana karşı okunacak dua okunuşu şu şekildedir:

Bismillâhirrâhmanirrahim.

Allahümme bisatveti ceberûti gahrike. Ve bisür’ati iğaseti nasrike ve bigayratike liintihaki hurumâtike. Ve bi himayetike li menihtema biayâtike. Neselüke yâ Allahu yâ Garibu yâ Semiu yâ Mucibu yâ Seriu yâ Cebbaru yâ Mütekebbiru yâ Kahharu yâ şedidü’l batşi.

Düşmana Karşı Okunacak Duanın Türkçe Anlamı

Düşmana karşı okunacak dua türkçe anlamı ise şöyledir:

Esirgeyen ve bağışlayan Allah’ın adıyla,

Ey Rabbim! Ayetlerine sığınan kimselerin hürmetine… Sen Gârib’sin bize her zaman yakınsın. Sen Semi’sin bizi her zaman işitirsin. Sen Mucib’sin tüm işlerimizi kolaylaştırırsın, Sen Seri’sin ol demende her şey bir anda oluverir. Sen Cebbar’sın Sen Mütekebbir’sin, Sen’den başka büyük yok. Ey Rabbim! Düşmanlarımızı Kahhar ism-i celilinle kahreyle onların tuzaklarını başlarına geçir.

Düşmana Karşı Okunacak Duanın Fazileti

Düşmana karşı okunacak dua fazileti ile gizli-açık bütün düşmanlarınızdan emin olabilirsiniz. Özellikle de sabah ve akşam namazlarınızdan sonra bu duayı ellerinizi semaya açarak göklere yükseltmeniz halinde gerçekten de düşmanlarınızdan emin olabileceksiniz. Bu da her manada gerçekten de önem teşkil eden noktalardan biridir.

Düşmana Karşı Okunacak Dua Dinle

Düşmana karşı okunacak dua dinle https://www.youtube.com/watch?v=NcIzyAlvzXs bağlantısından dinleyebilirsiniz kıymetli dostlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz