Rüyada Mezarlıktan Geçmek

Rüyada mezarlıktan geçmek, iyi olarak yorumlanmaz. Bu konuda rüya tabircilerin yorumu genellikle, rüyayı gören kişinin hayatında kötü gelişmelerin olacağını söylemektedir. İlerleyen günlerde eğer evliyse eşinin hayatında, değil ise kendi hayatında kötü olaylarla karşılacağı ve bu olaylar sonucunda artık kişinin hayatında artık eskisi gibi olmaması söz konusudur. Büyük bir ruhsal huzursuzluk yaşayacağı söylenir. Rüyada mezarlıktan geçen kişi hane içinde büyüklerinden birini kaybedebilir yada kendisi büyük bir hastalığa yakalanabilir. Eğer malları varsa bunları yakın çevresinden koruması gerektiği ve bu konuda dikkatli olması yönündedir.

Rüyada mezarlıkta dolaşmak

Rüyada mezarlıkta dolaşmak, rüyayı gören kişi için hayra yorulmaz. Eğer mezarlık bir harabe gibi bir yerde ise ve rüyayı gören kişi varlıklı bir kişi ise mallarını satmak zorunda kalacağı durumlarla karşılaşacağı tüm mal varlığını kaybedeceği yönünde yorumlanır. Kişi iş sahibi biri ise büyük maddi sıkıntılar yaşayacağı, borçlanacağını ve bu borçlarını ödeyemeyeceği ve bunun sonucunda elinde olan tüm varlığını kaybedeceği şeklindedir. Rüyada mezarlıktan geçmek hayra yorumlanmadığı gibi rüyada mezarlıkta gören kişinin çevresinde de ona zarar vermek isteyen birinin olduğuna ve bu kişinin ona zarar vermesi için zaman kolladığına delalet eder. Eğer rüyada görülen mezarlık bakımlı bir mezarlık ise kişinin hayatında sorunlarının olduğu bir anda hiç beklemediği yerden yardımların geleceğine ve son anda kötü olaylar yaşamaktan kurtulmasına yorumlanır.

Rüyada mezarlıkta uyumak

Rüyada mezarlıkta uyumak, hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişi hastaysa daha zor günler geçireceği yada vefat edeceği yönündedir. Eğer kişi yaşlıysa vefat edeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi genç ise ailesinden birinin vefat haberini alacağını yada yakın gördüğü kişilerin hayatında yaşayacağı kötü olaylara habercidir.

Rüyada mezarlıktan geçmenin psikolojik yorumu

Rüyada mezarlıktan geçmenin psikolojik yorumu, rüya sahibinin yaşadığı olaylar sonucunda umudunu yitirmiş biri olduğunun,  yaşadığı olaylar karşısından çaresiz ve kendini yalnız hissetmiş biri olarak yorumlanır. Rüyada mezarlıktan geçmek, kişinin artık hayata karşı eskisi gibi hevesinin kalmadığını ve ne yaparsa yapsın hayatının eskisi gibi olmayacağını ve değişmeyeceğini düşünen birine yorumlanır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com