Islandı Seccadem İlahi Sözleri (Alnımı Secdeye Koydum)

Islandı seccadem gözyaşlarımla ilahisinin sözlerini ezberlemek istiyorsanız makalemizi okuyup tekrar edebilirsiniz. Birçok ilahi sanatçısının icra ettiği bu güzel ilahimizin sözleri sizi de etkisi altına alıyor. Her mısrasında ayrı duygular tadacağınız ilgili ilahi gibi diğer seçkin ilahi sözleri araştırılıp sitemize haftalık olarak ekleniyor.

Toplam 4 mısradan oluşan “ıslandı seccadem gözyaşlarımla” ilahi sözleri :

Alnımı secdeye koydum ağladım
Bu aciz canımı Hakka adadım
Dünya yalan imiş er geç anladım
Islandı seccadem gözyaşlarımla
////////
Rükum Mevla’yadır secdem Mevla’ya
Artık hevesim yok fani dünyaya
Secdede ağladım ben doya doya
Islandı seccadem gözyaşlarımla
////////
Serdim seccademi kızgın çöllere
Aktı gözyaşlarım döndü sellere
Deva olamadı gonca güllere
Islandı seccadem gözyaşlarımla

////////

Rükum Mevla’yadır secdem Mevla’ya
Artık hevesim yok fani dünyaya
Secdede ağladım ben doya doya
Islandı seccadem gözyaşlarımla

Islandı Seccadem İlahisi Dinle

Islandı Seccadem ilahisi dinle için ünlü sanatçı Sedat Uçan’ın sesinden bu videoda dinleyebilirsiniz. İsra Müzik dağıtım şirketinebağlı olan sanatçımız Sedat Uçan – Islandı Seccadem Gözyaşlarımla | İlahi Menejerlik tel:0532 492 92 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Her türlü ilahi organizasyon için İsra Müzik size yardımcı olacaktır.

 

Islandı Seccadem İlahisi Okuyan Ses Sanatçıları

Islandı seccadem ilahisi okuyan ses sanatçıları tarafından kendi repertuarlarına kattıkları bir çok albümde yer aldı. Sizler hepsinden dinleyerek kendi kulak zevkinize göre okuyabilir ve ezberleyebilirsiniz.

Bu listeden alternatif sanatçıların orijinal sesinden ilahiyi dinleyebilirsiniz.

İlahiyi Tiktokta Dinle

Islandı Seccadem ilahisi Tiktok‘ta bir çok hikayede mevcut olarak kullanılıyor. En iyilerinden bir örneği aşağıda görebilirsiniz.

@1merveblog

Islandı seccadem gözyaşlarımla… #seccadem #islandiseccademgozyaslarimla #artikhevesimyokfanidunyaya #namaz #kesfet #fyp #huzur

♬ Islandı Seccadem – Mehmet Seyitoğlu

Sonuç: Islandı Seccadem İlahi Sözleri (Alnımı Secdeye Koydum)

Islandı Seccadem İlahi Sözleri (Alnımı Secdeye Koydum) hakkında çok şey öğrendiğiniz ve belki de önceden bilmediğiniz birçok bilgiyi keşfettiğiniz umuyoruz. Yeni bilgiler edinmek, islam dinini öğrenirken iyileşme sürecinde önemli bir adımdır ve bilgi, güce dönüşebilir. Bu nedenle, bu makaleyle ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı paylaşarak bizimle etkileşime geçmekten çekinmeyin. Her türlü geri bildiriminiz bizim için değerlidir ve gelecekteki çalışmalarımızı iyileştirmemize yardımcı olur. Sizlerle daha fazla ilginç bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Sonuçta Islandı Seccadem İlahi Sözleri (Alnımı Secdeye Koydum) konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com