Çocuk Olması İçin Okunacak (EN ETKİLİ) Dua

Çocuğu Olmayanlara, Hamile Kalmak İçin Okunacak Dua Hakkında Bilgi

Çocuğu olmayanları okuması gereken dua aslında tam olarak bu konu hakkında değildir. Duada Allahü Teala’ya hayatta yalnız kalmamak için bir yakarış da vardır. Bu yalnız kalma hem çocuk hem eş hem de aile olarak nitelendirilebilir. Bu bakımdan yalnız kalmak istemeyenlerin de okuyabilecekleri bir dua niteliğindedir. Bu dua aynı zamanda Enbiya Suresi’nin de 89. ayetidir.

Çocuğu olmayan için okunacak dua bir günde 100 defa okunmalıdır. Duaya ait pek çok açıklama ve tefsir bulunmakta. Bazı açıklamalarda direkt olarak “Beni çocuksuz bırakma” sözü söylenmiştir. Ancak duanın içerisinde herhangi bir çocuk sözü geçmemektedir. Dua aslında insanın yalnız kalmasını engellemek için okunan bir duadır. Ancak çocuk sahibi olmak da bu yalnız kalmanın önüne geçeceği için çocuk isteyenlerin de okuması uygundur.

Çocuğu Olmayanlara, Hamile Kalmak İçin Okunacak Duanın Okunuşu

Bismillahirrahmanirrahim. Rabbi lâ tezerni ferden ve ente  hayrül vârisin.

Çocuğu Olmayanlara, Hamile Kalmak İçin Okunacak Duanın Arapça Yazılışı

Çocuğu Olmayanlara, Hamile Kalmak İçin Okunacak Duanın Türkçe Anlamı

Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın.

Çocuğu Olmayanlara, Hamile Kalmak İçin Okunacak Dua Dinle

Çocuk Olması İçin Okunacak (EN konusunda aradığınız doyurucu bilgiyi makalemizde buldunuz mu? Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Çocuk Olması İçin Okunacak (EN konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

1 yorum
  1. METE ÇİÇEK Yorumunda diyor ki;

    Allah razı olsun hocam gerçekten çok güzel konulara değiniyorsunuz

Yoruma kapalı.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com